Rezultati in lestvica DVOJICE 2018

Posted in Liga

LESTVICA  

LESTVICA MVP  

1. KOLO

DUO S : ENKA ( SREDA, 11.4.2018 OB 19:00 ) 

KREMENČKA : A JE TO ( PONEDELJEK 9.4.2018 OB 18:45) 

PIPI IN MELKIJAD : PO-CARJA ( SREDA, 11.4.2018 OB 19:00 )

2 KURI : DUO J&B ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 21:20 ) 

FLISA : DON TEAM ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 19:00 )

FENIKSA : POJMA NIMATA ( TOREK 17.4.2018 OB 20:00 )

PERESNA KATEGORIJA : R&T ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 19:00 )

MLAČCA : MONSTRA ( SREDA, 11.4.2018 OB 19:00 )

2. KOLO

A JE TO : DUO S ( PETEK 13.4.2018 OB 17:45 )

PO-CARJA : ENKA ( SREDA, 11.4.2018 OB 20:10 )

DUO J&B : KREMENČKA ( PONEDELJEK, 9.4.2018 OB 17:45 ) 

DON TEAM : PIPI IN MELKIJAD ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 20:10 )

POJMA NIMATA : 2 KURI ( PONEDELJEK 16.4.2018 OB 18:45 )

R&T : FLISA ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 21:20 )

MONSTRA : FENIKSA ( SREDA, 11.4.2018 OB 20:10 )

MLAČCA : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 12.4.2018 OB 20:10 )

3. KOLO

DUO S : PO-CARJA ( PONEDELJEK )

A JE TO : DUO J&B ( SREDA, 18.4.2018 OB 19:00 )

ENKA : DON TEAM ( PETEK 20.4.2018 OB 19:00 )

KREMENČKA : POJMA NIMATA ( PONEDELJEK )

PIPI IN MELKIJAD : R&T ( SREDA, 18.4.2018 OB 19:00 )

2 KURI : MONSTRA ( TOREK )

FLISA : MLAČCA ( SREDA, 18.4.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : PERESNA KATEGORIJA ( PETEK 20.4.2018 OB 19:00 )

4. KOLO

DUO J&B : DUO S ( SREDA, 18.4.2018 OB 20:10 )

DON TEAM : PO-CARJA ( PONEDELJEK, 30.4.2018 OB 19:00 )

POJMA NIMATA : A JE TO ( SREDA, 18.4.2018 OB 20:10 )

R&T : ENKA ( PETEK 20.4.2018 OB 21:20 )

MONSTRA : KREMENČKA ( PONEDELJEK )

MLAČCA : PIPI IN MELKIJAD ( SREDA, 18.4.2018 OB 21:20 )

PERESNA KATEGORIJA : 2 KURI ( PETEK 20.4.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : FLISA ( SREDA, 18.4.2018 OB 19:00 )

5. KOLO

DUO S : DON TEAM ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 19:00 )

DUO J&B : POJMA NIMATA ( SREDA 25.4.2018 OB 19:00 )

PO-CARJA : R&T ( SREDA 25.4.2018 OB 20:10 )

A JE TO : MONSTRA ( TOREK 15.5.2018 OB 19:00 )

ENKA : MLAČCA ( PONEDELJEK 8.5.2018 OB 20:10 )

KREMENČKA : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 19:00 )

PIPI IN MELKIJAD : FENIKSA ( SREDA 25.4.2018 OB 21:20 ) 

2 KURI : FLISA ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 19:00 )

6. KOLO

POJMA NIMATA : DUO S ( SREDA 25.4.2018 OB 21:20 )

R&T : DON TEAM ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 20:10 )

MONSTRA : DUO J&B ( PONEDELJEK 21.5.2018 OB 20:00 )

MLAČCA : PO-CARJA ( SREDA 25.4.2018 OB 21:20 )

PERESNA KATEGORIJA : A JE TO ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : ENKA ( PONEDELJEK 8.5.2018 OB 19:00 )

FLISA : KREMENČKA ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 20:10 )

2 KURI : PIPI IN MELKIJAD ( ČETRTEK 26.4.2018 OB 21:20 )

7. KOLO

DUO S : R&T ( TOREK 15.5.2018 OB 20:10 )

POJMA NIMATA : MONSTRA ( ČETRTEK 10.5.2018 OB 19:00 )

DON TEAM : MLAČCA ( SREDA 9.5.2018 OB 19:00 )

DUO J&B : PERESNA KATEGORIJA ( SREDA 9.5.2018 OB 19:00 )

PO-CARJA : FENIKSA ( SREDA 9.5.2018 OB 21:20 )

A JE TO : FLISA ( SREDA 9.5.2018 OB 21:20 )

ENKA : 2 KURI ( PONEDELJEK 14.5.2018 OB 19:00 )

KREMENČKA : PIPI IN MELKIJAD ( ČETRTEK 10.5.2018 OB 19:00 )

8. KOLO

MONSTRA : DUO S ( ČETRTEK 10.5.2018 OB 20:10 )

MLAČCA : R&T ( SREDA 9.5.2018 OB 21:20 )

PERESNA KATEGORIJA : POJMA NIMATA ( SREDA 9.5.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : DON TEAM ( SREDA 9.5.2018 OB 20:10 )

FLISA : DUO J&B ( SREDA 9.5.2018 OB 20:10 )

2 KURI : PO-CARJA ( SREDA 16.5.2018 OB 19:00 )

PIPI IN MELKIJAD : A JE TO ( ČETRTEK 10.5.2018 OB 20:10 )

KREMENČKA : ENKA ( ČETRTEK 10.5.2018 OB 20:10 )

9. KOLO

DUO S : MLAČCA ( SREDA 16.5.2018 OB 20:10 )

MONSTRA : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 19:00 )

R&T : FENIKSA ( SREDA 16.5.2018 OB 19:00 )

POJMA NIMATA : FLISA ( TOREK 15.5.2018 OB 21:20 )

DON TEAM : 2 KURI ( SREDA 16.5.2018 OB 19:00 )

DUO J&B : PIPI IN MELKIJAD ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 19:00 )

PO-CARJA : KREMENČKA ( SREDA 16.5.2018 OB 19:00 )

A JE TO : ENKA ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 19:00 )

10. KOLO

PERESNA KATEGORIJA : DUO S ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : MLAČCA ( SREDA 16.5.2018 OB 21:20 )

FLISA : MONSTRA ( TOREK 15.5.2018 OB 20:10 )

2 KURI : R&T ( SREDA 16.5.2018 OB 21:20 )

PIPI IN MELKIJAD : POJMA NIMATA ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 20:10 )

KREMENČKA : DON TEAM ( SREDA 16.5.2018 OB 20:10 )

ENKA : DUO J&B ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 21:20 )

A JE TO : PO-CARJA ( SREDA 16.5.2018 OB 20:10 )

11. KOLO

DUO S : FENIKSA ( SREDA 23.5.2018 OB 19:00 )

PERESNA KATEGORIJA : FLISA ( NEDELJA 10.6.2018 OB 15:15 ) 

MLAČCA : 2 KURI ( SREDA 23.5.2018 OB 21:20 )

MONSTRA : PIPI IN MELKIJAD ( PONEDELJEK 28.5.2018 OB 19:00 ) 

R&T : KREMENČKA ( SREDA 23.5.2018 OB 21:20 )

POJMA NIMATA : ENKA ( PONEDELJEK 28.5.2018 OB 19:00 )

DON TEAM : A JE TO ( SREDA 23.5.2018 OB 21:20 )

DUO J&B : PO-CARJA ( SREDA 23.5.2018 OB 19:00 )

12. KOLO

FLISA : DUO S ( ČETRTEK 24.5.2018 OB 21:20 )

2 KURI : FENIKSA ( SREDA 23.5.2018 OB 20:10 )

PIPI IN MELKIJAD : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 17.5.2018 OB 21:20 )

KREMENČKA : MLAČCA ( SREDA 23.5.2018 OB 19:00 )

ENKA : MONSTRA ( PONEDELJEK 28.5.2018 OB 20:10 )  

A JE TO : R&T ( ČETRTEK 24.5.2018 OB 19:00 )

PO-CARJA : POJMA NIMATA ( SREDA 23.5.2018 OB 20:10 )

DUO J&B : DON TEAM ( SREDA 23.5.2018 OB 20:10 )

13. KOLO

DUO S : 2 KURI ( SREDA 30.5.2018 OB 19:00 )

FLISA : PIPI IN MELKIJAD ( TOREK 5.6.2018 OB 20:10 )

FENIKSA : KREMENČKA ( PONEDELJEK 28.5.2018 OB 20:10 )

ENKA : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 7.6.2018 OB 17:45 ) NOVO!!!

MLAČCA : A JE TO ( SREDA 30.5.2018 OB 20:10 )

MONSTRA : PO-CARJA ( ČETRTEK 7.6.2018 OB 19:00 ) NOVO!!!

R&T : DUO J&B ( SREDA 30.5.2018 OB 20:10 )

POJMA NIMATA : DON TEAM ( ČETRTEK 31.5.2018 OB 20:10 )

14. KOLO

PIPI IN MELKIJAD : DUO S ( PETEK 1.6.2018 OB 18:00 )

KREMENČKA : 2 KURI ( TOREK 29.5.2018 OB 20:10 )

ENKA : FLISA ( TOREK 5.6.2018 OB 21:20 )

A JE TO : FENIKSA ( SREDA 30.5.2018 OB 21:20 )

PO-CARJA : PERESNA KATEGORIJA ( ČETRTEK 7.6.2018 OB 19:00 ) NOVO!!!

DUO J&B : MLAČCA ( SREDA 30.5.2018 OB 21:20 )

DON TEAM : MONSTRA ( PONEDELJEK 4.6.2018 OB 20:10 )

POJMA NIMATA : R&T ( SREDA 30.5.2018 OB 19:00 )

15. KOLO PIKNIK, PRESTAVIŠ SAMO ČE TE NI !

DUO S : KREMENČKA ( ČETRTEK 31.5.2018 OB 19:00 )

PIPI IN MELKIJAD : ENKA ( NEDELJA 10.6.2018 OB 16:30 )

2 KURI : A JE TO ( TOREK 29.5.2018 OB 19:00 )

FLISA : PO-CARJA ( NEDELJA 10.6.2018 OB 17:45 )

FENIKSA : DUO J&B ( NEDELJA 10.6.2018 OB 17:45 )

PERESNA KATEGORIJA : DON TEAM ( NEDELJA 10.6.2018 OB 17:45 )

MLAČCA : POJMA NIMATA ( NEDELJA 10.6.20158OB 16:30 )

MONSTRA : R&T ( NEDELJA 10.6.2018 OB 16:30 )