Rezultati in lestvica DVOJICE 2014

Posted in Uncategorised

SEZONA APRIL, MAJ 2014 KONČANA

ČESTITKE EKIPI SPLITERJA - ZORAN & MITJA


LESTVICA     zaključena

1. Krog                                                                                              

MEHLI - PRVAKA (9.4.2014)

SOFTIČA - DVOJNI R (9.4.2014)

SPLITARJA - MINERJI (10.4.2014)

ĐEZVE - KREMENČKA (10.4.2014)

EKIPA SESTAVLJENA JE PROSTA

2. Krog

MEHLI - ĐEZVE (16.4.2014)      

PRVAKA - SPLITARJA (14.4.2014)

SOFTIČA - MINERJI (15.4.2014)  

SESTAVLJENA - DVOJNI R (14.4.2014)

EKIPA KREMENČKA POČIVA

3. Krog

MEHLI - DVOJNI R (16.4.2014)   

MINERJI - ĐEZVE (16.4.2014)

KREMENČKA - PRVAKA (17.4.2014)

SOFTIČA - SESTAVLJENA (18.4.2014)

EKIPA SPLITARJA POČIVA

4. Krog

SPLITARJA : MEHLI (21.4.2014)

PRVAKA : DVOJNI R (21.4.2014)

KREMENČKA : SOFTIČA (21.4.2014)

SESTAVLJENA : MINERJI (21.4.2014)

EKIPA ĐEZVE POČIVATA                                                                      

5. Krog

MEHLI : SESTAVLJENA (23.4.2014)

MINERJI : PRVAKA (23.4.2014)

KREMENČKA : SPLITARJA (24.4.2014)

DVOJNI R : ĐEZVE (24.4.2014)

EKIPA SOFTIČA POČIVATA

6. Krog

SOFTIČA : MEHLI (28.4.2014)

SPLITARJA : SESTAVLJENA (28.4.2014)

KREMENČKA : MINERJI (28.4.2014)

PRVAKA : ĐEZVE (23.4.2014)

EKIPA DVOJNI R POČIVA

 

7. Krog

SOFTIČA : ĐEZVE (7.5.2014)

MEHLI : KREMENČKA (7.5.2014)

DVOJNI R : SPLITARJA (8.5.2014)

SESTAVLJENA : PRVAKA (8.5.2014)

EKIPA MINERJI 

8. Krog

MINERJI : MEHLI (11.5.2014)

DVOJNI R : KREMENČKA (14.5.2014)

SPLITARJA : SOFTIČA (13.5.2014)

ĐEZVE : SESTAVLJENA (15.5.2014)

EKIPA PRVAKA POČIVA 

9. Krog

PRVAKA : SOFTIČA (7.5.2014)

SESTAVLJENA : KREMENČKA (15.5.2014)

ĐEZVE : SPLITARJA (12.5.2014)

DVOJNI R : MINERJI (30.4.2014)

EKIPA MEHLI POČIVA

 

 

 

Rezultati in lestvica DVOJICE 2016

Posted in Uncategorised

KURJE PREMZE PRVAK

LESTVICA KURJE PREMZE PRVAK!

 

 

LESTVICA  KONČNA!

LESTVICA MVP  KONČNA!

1 KOLO

SIROMAKA : GRINGOSA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOTA : PETELINKOTA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KEMIKA : KURJEKA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KREMENČKA : MLAČCA (14.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MONSTERJA : ŽIRAFA SVAKA (14.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MINERJA : ŽIRAFA BRATRANCA (14.4.2016 / 21:30h / ČETRTEK)

2 KOLO

SIROMAKA : PETELINKOTA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJEKA : KREMENČKA (11.5.2016 / SREDA) 

MINERJA : MONSTERJA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

GRINGOSA : KURJE PREMZE (11.5.2016 / SREDA) 

GRINGOTA : KEMIKA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

MLAČCA : ŽIRAFA SVAKA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

3 KOLO

PETELINKOTA : KURJEKA (21.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KREMENČKA : MONSTERJA (21.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MINERJA : KURJE PREMZE (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOSA : GRINGOTA (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KEMIKA : MLAČCA (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

ŽIRAFA SVAKA : ŽIRAFA BRATRANCA ( 24.4.2016 / 20:15h / NEDELJA ) 

4 KOLO

SIROMAKA : KEMIKA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

MLAČCA : PETELINKOTA (21.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

ŽIRAFA SVAKA : KURJEKA (28.4.2016 / ČETRTEK ) 

ŽIRAFA BRATRANCA : KREMENČKA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

MINERJA : GRINGOSA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJE PREMZE : GRINGOTA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

5 KOLO

MLAČCA : SIROMAKA (20.4.2016 / 21:30h / SREDA) 

ŽIRAFA SVAKA : PETELINKOTA (25.4.2016 / 19:00h / PONEDELJEK)

ŽIRAFA BRATRANCA : KURJEKA (21.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

KURJE PREMZE : MONSTERJA (12.5.2016 / ČETRTEK)

GRINGOTA : MINERJA (27.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOSA : KEMIKA (4.5.2016 / SREDA)  

6 KOLO

SIROMAKA : ŽIRAFA SVAKA (2.5.2016 / PONEDELJEK)

ŽIRAFA BRATRANCA : PETELINKOTA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

KREMENČKA : MINERJA (25.5.2016 / SREDA)

GRINGOSA : MONSTERJA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJE PREMZE : KEMIKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

GRINGOTA : MLAČCA (26.5.2016 / ČETRTEK)

7 KOLO

ŽIRAFA BRATRANCA : SIROMAKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

MONSTERJA : KURJEKA (5.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK) 

KREMENČKA : KURJE PREMZE (11.5.2016 / SREDA)

MINERJA : KEMIKA (4.5.2016 / 19:00h / SREDA)

MLAČCA : GRINGOSA (4.5.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOTA : ŽIRAFA SVAKA (26.5.2016 / ČETRTEK)

8 KOLO

KURJEKA : SIROMAKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

PETELINKOTA : KREMENČKA (25.5.2016 / SREDA)

MONSTERJA : GRINGOTA (5.5.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

MINERJA : MLAČCA (4.5.2016 / 20:15h / SREDA)

ŽIRAFA SVAKA : KURJE PREMZE (23.5.2016 / PONEDELJEK) 

GRINGOSA : ŽIRAFA BRATRANCA (24.4.2016 / 21:30h / NEDELJA)

9 KOLO

SIROMAKA : KREMENČKA (12.5.2016 / 20:00h / ČETRTEK)

MONSTERJA : PETELINKOTA (11.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

KURJEKA : MINERJA (19.5.2016 / ČETRTEK) 

MLAČCA : KURJE PREMZE (23.5.2016 / PONEDELJEK) 

ŽIRAFA BRATRANCA : GRINGOTA (12.5.2016 / 20:00h / ČETRTEK) 

ŽIRAFA SVAKA : KEMIKA (9.5.2016 / PONEDELJEK) 

10 KOLO

SIROMAKA : MINERJA (12.5.2016 / 21:15h / ČETRTEK) 

KURJE PREMZE : PETELINKOTA (5.5.2016 ČETRTEK

KURJEKA : GRINGOSA (11.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

KREMENČKA : GRINGOTA (12.5.2016 / 21:15h / ČETRTEK) 

MONSTERJA : KEMIKA (11.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

MLAČCA : ŽIRAFA BRATRANCA (26.5.2016 / ČETRTEK)

11 KOLO

SIROMAKA : MONSTERJA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

KREMENČKA : GRINGOSA (19.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KEMIKA : PETELINKOTA (19.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KURJEKA : MLAČCA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

ŽIRAFA SVAKA : MINERJA (24.4.2016 / 21:30h / NEDELJA )

KURJE PREMZE : ŽIRAFA BRATRANCA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

12 KOLO

KURJE PREMZE : SIROMAKA  (27.4.2016 / 20:15h / SREDA)

PETELINKOTA : MINERJA (27.4.2016 / 20:15h / SREDA)

GRINGOTA : KURJEKA (18.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

KEMIKA : KREMENČKA (19.5.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

ŽIRAFA BRATRANCA : MONSTERJA (18.5.2016 / 20:15h / SREDA)

GRINGOSA : ŽIRAFA SVAKA (16.5.2016 / PONEDELJEK) 

13 KOLO

GRINGOTA : SIROMAKA (27.4.2016 / 20:15h / SREDA) 

KURJEKA : KURJE PREMZE (29.5.2016 / 15:00h / NEDELJA)

ŽIRAFA SVAKA : KREMENČKA (29.5.2016 / 15:00h / NEDELJA)

PETELINKOTA : GRINGOSA (29.5.2016 / 16:15h / NEDELJA)

MONSTERJA : MLAČCA (29.5.2016 / 16:15h / NEDELJA)

KEMIKA : ŽIRAFA BRATRANCA (26.5.2016 / ČETRTEK)

Rezultati in lestvica DVOJICE 2015

Posted in Uncategorised

    SEZONA ZAKLJUČENA, ČESTITKE BOJANU

TER BORUTU ZA ZMAGO, PRAV TAKO ČESTITKE

        TER ZAHVALE VSEM SODELUJOČIM, 

               UPAM DA STE SE ZABAVALI!

                 NIK TER BOWLING LESCE

 

LINK SLIKE

 

LESTVICA KONČNA 

LESTVICA MVP  KONČNA 


1 KOLO DVOJICE

 

KURJEKA : KURJE PREMZE  ( 15.4.2015 )                                            

MLAČCA : PRVAKA  ( 15.4.2015 )                                                          

DVOJNI R : FBI  ( 16.4.2015 )                                                                  

GRINGOSA : BUTEC IN BUTEC  ( 16.4.2015 )                                       

MINERJA : KREMENČKA  ( 15.4.2015 )

RDEČA STRELA : TA KRIVA  ( 16.4.2015 )

 

2 KOLO DVOJICE

 

BUTEC IN BUTEC : FBI  ( 16.4.2015 )

KREMENČKA : KURJEKA  ( 15.4.2015 )

PRVAKA : RDEČA STRELA ( 18.4.2015 )

GRINGOSA : MINERJA  ( 16.4.2015 )

KURJE PREMZE : MLAČCA  ( 15.4.2015 )

TA KRIVA : DVOJNI R  ( 16.4.2015 )

 

3 KOLO DVOJICE

 

MLAČCA : KREMENČKA  ( 22.4.2015 )

MINERJA : FBI  ( 23.4.2015 )

DVOJNI R : BUTEC IN BUTEC  ( 23.4.2015 )

RDEČA STRELA : KURJE PREMZE  ( 22.4.2015 )

KURJEKA : GRINGOSA  ( 22.4.2015 )

PRVAKA : TA KRIVA  ( 21.4.2015 )

 

4 KOLO DVOJICE

 

KREMENČKA : RDEČA STRELA  ( 22.4.2015 )

MINERJA : DVOJNI R  ( 23.4.2015 )

GRINGOSA : MLAČCA  ( 22.4.2015 ) 

KURJE PREMZE : PRVAKA  ( 21.4.2015 )

FBI : KURJEKA  ( 22.4.2015 )

TA KRIVA : BUTEC IN BUTEC  ( 23.4.2015 )

 

5 KOLO DVOJICE

 

FBI : MLAČCA  ( 13.5.2015 )  

GRINGOSA : RDEČA STRELA  ( 6.5.2015 )

MINERJA : BUTEC IN BUTEC  ( 7.5.2015 )

PRVAKA : KREMENČKA  ( 6.5.2015 )

KURJEKA : DVOJNI R  ( 5.5.2015 )

KURJE PREMZE : TA KRIVA  ( 6.5.2015 )

 

6 KOLO DVOJICE

 

FBI : RDEČA STRELA  ( 7.5.2015 )  

BUTEC IN BUTEC : KURJEKA  ( 5.5.2015 )

DVOJNI R : MLAČCA  ( 7.5.2015 )

PRVAKA : GRINGOSA  ( 6.5.2015 )

KREMENČKA : KURJE PREMZE  ( 6.5.2015 )

TA KRIVA : MINERJA  ( 7.5.2015 )

 

7 KOLO DVOJICE

 

MLAČCA : BUTEC IN BUTEC  ( 14.5.2015 )

MINERJA : KURJEKA ( 21.5.2015 )

GRINGOSA : KURJE PREMZE  ( 13.5.2015 )

PRVAKA : FBI  ( 13.5.2015 )

RDEČA STRELA : DVOJNI R  ( 18.5.2015 )

KREMENČKA : TA KRIVA  ( 13.5.2015 )

 

8 KOLO DVOJICE

 

MLAČCA : MINERJA  ( 14.5.2015 )

BUTEC IN BUTEC : RDEČA STRELA  ( 29.4.2015 )

DVOJNI R : PRVAKA  ( 13.5.2015 )

KREMENČKA : GRINGOSA  ( 13.5.2015 )

FBI : KURJE PREMZE  ( 13.5.2015 )

TA KRIVA : KURJEKA  ( 18.5.2015 )

 

9 KOLO DVOJICE

 

KURJEKA : MLAČCA ( 21.5.2015 )

KREMENČKA : FBI  ( 20.5.2015 )

PRVAKA : BUTEC IN BUTEC ( 21.5.2015 )

DVOJNI R : KURJE PREMZE  ( 25.5.2015 ) NOVO

MINERJA : RDEČA STRELA ( 21.5.2015 )

GRINGOSA : TA KRIVA  ( 20.5.2015 )

 

10 KOLO DVOJICE

 

FBI : GRINGOSA  ( 20.5.2015 )

KURJEKA : RDEČA STRELA ( 21.5.2015 )

KURJE PREMZE : BUTEC IN BUTEC ( 28.5.2015 )  NOVO

MINERJA : PRVAKA  ( 15.4.2015 )

DVOJNI R : KREMENČKA  ( 20.5.2015 )

TA KRIVA : MLAČCA ( 21.5.2015 )

 

11 KOLO DVOJICE

 

GRINGOSA : DVOJNI R  ( 31.5.2015 )

BUTEC IN BUTEC : KREMENČKA  ( 31.5.2015 )

RDEČA STRELA : MLAČCA  ( 19.5.2015 )

PRVAKA : KURJEKA  ( 31.5.2015 )

KURJE PREMZE : MINERJA  ( 31.5.2015 )

FBI : TA KRIVA  ( 31.5.2015 )

 

 

 

 

 

 

Rezultati in lestvica DVOJICE 2017

Posted in Uncategorised

LESTVICA KONČNA

MVP KONČNA
  

1 KOLO

DUO S : ŽIRAFA KV (13.4.2017 / 19:00 / ČET) 

KREMENČKA : JURČEK PUB BEGNE (12.4.2017 / 21:20 / SRE)

GINEKOLOGA : ŽIRAFA BRATRANCA (13.4.2017 / 21:20 / ČET) 

2 KURI : KURJE PREMZE (24.4.2017 / 19:00 / PON) 

FLISA : DON TEAM (12.4.2017 / 20:10 / SRE)

FENIKSA : ŽIRAFA BB (13.4.2017 / 19:00 / ČET)

MLACCA : MONSTER (13.4.2017 / 19:00 / ČET) 

MI2 : GRINGOSA (20.4.2017 / 19:00 / ČET) 

2 KOLO

JURČEK PUB BEGNE : DUO S (13.4.2017 / 21:20 / ČET) 

ŽIRAFA BRATRANCA ŽIRAFA KV (13.4.2017 / 20:10 / ČET) 

KURJE PREMZE : KREMENČKA (8.5.2017 / 18:45 / PON) 

DON TEAM : GINEKOLOGA (13.4.2017 / 20:10 / ČET)

ŽIRAFA BB : 2 KURI (13.4.2017 / 20:10 / ČET) 

GRINGOSA : FLISA (12.4.2017 / 21:20 / SRE)

MONSTER : FENIKSA (13.4.2017 / 21:20 / ČET) 

MLAČCA : MI2 (20.4.2017 / 20:10 / ČET) 

3 KOLO

DUO S : ŽIRAFA BRATRANCA (20.4.2017 / 19:00 / ČET) 

JURČEK PUB BEGNE : KURJE PREMZE (20.4.2017 / 19:00 / ČET)

ŽIRAFA KV : DON TEAM (20.4.2017 / 21:20 / ČET) 

KREMENČKA : ŽIRAFA BB (19.4.2017 / 20:10 / SRE) 

GINEKOLOGA : GRINGOSA (9.5.2017 / 18:45 / TOR) 

2 KURI : MONSTER (19.4.2017 / 20:10 / SRE) 

FLISA : MLAČCA (20.4.2017 / 21:20 / ČET) 

FENIKSA : MI2 (19.4.2017 / 19:00 / SRE) 

4 KOLO

KURJE PREMZE : DUO S (20.4.2017 / 21:20 / ČET) 

DON TEAM : ŽIRAFA BRATRANCA (20.4.2017 / 20:10 / ČET)

ŽIRAFA BB : JURČEK PUB BEGNE (19.4.2017 / 21:20 / SRE) 

GRINGOSA : ŽIRAFA KV (20.4.2017 / 20:10 / ČET) 

MONSTER : KREMENČKA (19.4.2017 / 21:20 / SRE) 

MLAČCA : GINEKOLOGA (22.5.2017 / 18:45 / PON) 

MI2 : 2 KURI (19.4.2017 / 21:20 / SRE)

FENIKSA : FLISA (19.4.2017 / 20:10 / SRE) 

5 KOLO

DUO S : DON TEAM (4.5.2017 / 20:10 / ČET) 

KURJE PREMZE : ŽIRAFA BB (4.5.2017 / 20:10 / ČET0) 

ŽIRAFA BRATRANCA : GRINGOSA (4.5.2017 / 20:10 / ČET) 

JURČEK PUB BEGNE : MONSTER (4.5.2017 / 19:00 / ČET) 

ŽIRAFA KV : MLAČCA (3.5.2017 / 21:20 / SRE) 

KREMENČKA : MI2 (3.5.2017 / 20:10 / SRE) 

GINEKOLOGA : FENIKSA (29.5.2017 / 19:00 / PON) 

2 KURI : FLISA (24.4.2017 / 20:10 / PON) 

6 KOLO

ŽIRAFA BB : DUO S (4.5.2017 / 19:00 / ČET) 

GRINGOSA : DON TEAM (4.5.2017 / 21:20 / ČET) 

MONSTER : KURJE PREMZE (4.5.2017 / 21:20 / ČET) 

MLAČCA : ŽIRAFA BRATRANCA (4.5.2017 / 21:20 / ČET)

MI2 : JURČEK PUB BEGNE (3.5.2017 / 21:20 / SRE) 

FENIKSA : ŽIRAFA KV (6.6.2017 / 20:00 / TOR) 

FLISA : KREMENČKA (3.5.2017 / 21:20 / SRE) 

2 KURI : GINEKOLOGA (22.5.2017 / 20:00 / PON) 

7 KOLO

DUO S : GRINGOSA (28.4.2017 / 19:00 / PET) 

ŽIRAFA BB : MONSTER (10.5.2017 / 20:10 / SRE) 

DON TEAM : MLAČCA (11.5.2017 / 20:10 / ČET) 

MI2 : KURJE PREMZE (18.5.2017 / 19:00 / ČET) 

ŽIRAFA BRATRANCA : FENIKSA (11.5.2017 / 20:10 / ČET) 

JURČEK PUB BEGNE : FLISA (11.5.2017 / 21:20 / ČET) 

ŽIRAFA KV : 2 KURI (10.5.2017 / 20:10 / SRE) 

KREMENČKA : GINEKOLOGA (10.5.2017 / 20:10 / SRE) 

8 KOLO

MONSTER : DUO S (10.5.2017 / 21:20 / SRE) 

MLAČCA : GRINGOSA (22.5.2017 / 20:00 / PON) 

MI2 : ŽIRAFA BB (10.5.2017 / 19:00 / SRE) 

FENIKSA : DON TEAM (11.5.2017 / 19:00 / ČET) 

FLISA : KURJE PREMZE (11.5.2017 / 19:00 / ČET) 

2 KURI : ŽIRAFA BRATRANCA (11.5.2017 / 21:20 / ČET) 

GINEKOLOGA : JURČEK PUB BEGNE (10.5.2017 / 21:20 / SRE) 

KREMENČKA : ŽIRAFA KV (10.5.2017 / 19:00 / SRE) 

9 KOLO

DUO S : MLAČCA (11.5.2017 / 21:20 / ČET) 

MONSTER : MI2 (5.6.2017 / 20:10 / PON)

GRINGOSA : FENIKSA (18.5.2017 / 20:10 / ČET) 

ŽIRAFA BB : FLISA (17.5.2017 / 20:10 / SRE) 

DON TEAM : 2 KURI (18.5.2017 / 21:20 / ČET) 

KURJE PREMZE : GINEKOLOGA (17.5.2017 / 19:00 / SRE) 

ŽIRAFA BRATRANCA : KREMENČKA (18.5.2017 / 21:20 / ČET) 

JURČEK PUB BEGNE : ŽIRAFA KV (18.5.2017 / 21:20 / ČET) 

10 KOLO

MI2 : DUO S (17.5.2017 / 19:00 / SRE)

FENIKSA : MLAČCA (18.5.2017 / 21:20 / ČET) 

FLISA : MONSTER (17.5.2017 / 21:20 / SRE) 

2 KURI : GRINGOSA (18.5.2017 / 19:00 / ČET) 

GINEKOLOGA : ŽIRAFA BB (17.5.2017 / 21:20 / SRE) 

KREMENČKA : DON TEAM (18.5.2017 / 20:10 / ČET) 

ŽIRAFA KV : KURJE PREMZE (17.5.2017 / 20:10 / SRE) 

JURČEK PUB BEGNE : ŽIRAFA BRATRANCA (18.5.2017 / 21:20 / ČET) 

11 KOLO

DUO S : FENIKSA (24.5.2017 / 19:00 / SRE)

MI2 : FLISA (25.5.2017 / 20:10 / ČET)

MLACCA : 2 KURI (24.5.2017 / 21:20 / SRE)

MONSTER : GINEKOLOGA (25.5.2017 / 20:10 / ČET)

GRINGOSA : KREMENČKA (24.5.2017 / 19:00 / SRE)

ŽIRAFA BB : ŽIRAFA KV (25.5.2017 / 19:00 / ČET)

DON TEAM : JURČEK PUB BEGNE (25.5.2017 / 21:20 / ČET)

KURJE PREMZE : ŽIRAFA BRATRANCA (25.5.2017 / 21:20 / ČET)

12 KOLO

FLISA : DUO S (24.5.2017 / 20:10 / SRE)

2 KURI : FENIKSA (24.5.2017 / 20:10 / SRE)

GINEKOLOGA : MI2 (25.5.2017 / 19:00 / ČET)

KREMENČKA : MLAČCA (24.5.2017 / 20:10 / SRE)

ŽIRAFA KV : MONSTER (25.5.2017 / 21:20 / ČET)

JURČEK PUB BEGNE : GRINGOSA (24.5.2017 / 21:20 / SRE) 

ŽIRAFA BRATRANCA : ŽIRAFA BB (25.5.2017 / 20:10 / ČET)

KURJE PREMZE : DON TEAM (25.5.2017 / 19:00 / ČET)

13 KOLO

DUO S : 2 KURI (6.6.2017 / 20:00 / TOR ) 

FLISA : GINEKOLOGA (31.5.2017 / 21:20 / SRE)

FENIKSA : KREMENČKA (31.5.2017 / 20:10 / SRE) 

MI2 : ŽIRAFA KV (5.6.2017 / 18:45 / PON) 

MLAČCA : JURČEK PUB BEGNE (31.5.2017 / 20:10 / SRE) 

MONSTER : ŽIRAFA BRATRANCA (1.6.2017 / 20:10 / ČET) 

GRINGOSA : KURJE PREMZE (30.5.2017 / 20:10 / TOR)

ŽIRAFA BB : DON TEAM (5.6.2017 / 18:45 / PON) 

14 KOLO

GINEKOLOGA : DUO S (31.5.2017 / 20:10 / SRE) 

KREMENČKA : 2 KURI (31.5.2017 / 21:20 / SRE) 

ŽIRAFA KV : FLISA (5.6.2017 / 20:00 / PON) 

JURČEK PUB BEGNE : FENIKSA (31.5.2017 / 21:20 / SRE) 

ŽIRAFA BRATRANCA : MI2 (1.6.2017 / 21:20 / ČET) 

KURJE PREMZE : MLAČCA (1.6.2017 / 19:00 / ČET) 

DON TEAM : MONSTER (1.6.2017 / 21:20 / ČET) 

ŽIRAFA BB : GRINGOSA (30.5.2017 / 19:00 / TOR) 


15 KOLO

MONSTER : GRINGOSA (23.5.2017 / 20:00 / TOR) 

MLAČCA : ŽIRAFA BB (30.5.2017 / 20:10 / TOR)

DUO S : KREMENČKA (11.6.2017 / 17:30 / NED)

GINEKOLOGA : ŽIRAFA KV (6.6.2017 / 19:00 / TOR) 

2 KURI : JURČEK PUB BEGNE (11.6.2017 / 17:30 / NED)

FLISA : ŽIRAFA BRATRANCA (8.6.2017 / 20:00 / ČET) 

FENIKSA : KURJE PREMZE (11.6.2017 / 16:15 / NED)

MI2 : DON TEAM (11.6.2017 / 16:15 / NED)