Rezultati in lestvica DVOJICE 2016

Posted in Uncategorised

KURJE PREMZE PRVAK

LESTVICA KURJE PREMZE PRVAK!

 

 

LESTVICA  KONČNA!

LESTVICA MVP  KONČNA!

1 KOLO

SIROMAKA : GRINGOSA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOTA : PETELINKOTA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KEMIKA : KURJEKA (13.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KREMENČKA : MLAČCA (14.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MONSTERJA : ŽIRAFA SVAKA (14.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MINERJA : ŽIRAFA BRATRANCA (14.4.2016 / 21:30h / ČETRTEK)

2 KOLO

SIROMAKA : PETELINKOTA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJEKA : KREMENČKA (11.5.2016 / SREDA) 

MINERJA : MONSTERJA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

GRINGOSA : KURJE PREMZE (11.5.2016 / SREDA) 

GRINGOTA : KEMIKA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

MLAČCA : ŽIRAFA SVAKA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

3 KOLO

PETELINKOTA : KURJEKA (21.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KREMENČKA : MONSTERJA (21.4.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

MINERJA : KURJE PREMZE (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOSA : GRINGOTA (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

KEMIKA : MLAČCA (20.4.2016 / 19:00h / SREDA)

ŽIRAFA SVAKA : ŽIRAFA BRATRANCA ( 24.4.2016 / 20:15h / NEDELJA ) 

4 KOLO

SIROMAKA : KEMIKA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

MLAČCA : PETELINKOTA (21.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK)

ŽIRAFA SVAKA : KURJEKA (28.4.2016 / ČETRTEK ) 

ŽIRAFA BRATRANCA : KREMENČKA (14.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

MINERJA : GRINGOSA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJE PREMZE : GRINGOTA (20.4.2016 / 20:15h / SREDA)

5 KOLO

MLAČCA : SIROMAKA (20.4.2016 / 21:30h / SREDA) 

ŽIRAFA SVAKA : PETELINKOTA (25.4.2016 / 19:00h / PONEDELJEK)

ŽIRAFA BRATRANCA : KURJEKA (21.4.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

KURJE PREMZE : MONSTERJA (12.5.2016 / ČETRTEK)

GRINGOTA : MINERJA (27.4.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOSA : KEMIKA (4.5.2016 / SREDA)  

6 KOLO

SIROMAKA : ŽIRAFA SVAKA (2.5.2016 / PONEDELJEK)

ŽIRAFA BRATRANCA : PETELINKOTA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

KREMENČKA : MINERJA (25.5.2016 / SREDA)

GRINGOSA : MONSTERJA (13.4.2016 / 20:15h / SREDA)

KURJE PREMZE : KEMIKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

GRINGOTA : MLAČCA (26.5.2016 / ČETRTEK)

7 KOLO

ŽIRAFA BRATRANCA : SIROMAKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

MONSTERJA : KURJEKA (5.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK) 

KREMENČKA : KURJE PREMZE (11.5.2016 / SREDA)

MINERJA : KEMIKA (4.5.2016 / 19:00h / SREDA)

MLAČCA : GRINGOSA (4.5.2016 / 19:00h / SREDA)

GRINGOTA : ŽIRAFA SVAKA (26.5.2016 / ČETRTEK)

8 KOLO

KURJEKA : SIROMAKA (28.4.2016 /  ČETRTEK)

PETELINKOTA : KREMENČKA (25.5.2016 / SREDA)

MONSTERJA : GRINGOTA (5.5.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

MINERJA : MLAČCA (4.5.2016 / 20:15h / SREDA)

ŽIRAFA SVAKA : KURJE PREMZE (23.5.2016 / PONEDELJEK) 

GRINGOSA : ŽIRAFA BRATRANCA (24.4.2016 / 21:30h / NEDELJA)

9 KOLO

SIROMAKA : KREMENČKA (12.5.2016 / 20:00h / ČETRTEK)

MONSTERJA : PETELINKOTA (11.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

KURJEKA : MINERJA (19.5.2016 / ČETRTEK) 

MLAČCA : KURJE PREMZE (23.5.2016 / PONEDELJEK) 

ŽIRAFA BRATRANCA : GRINGOTA (12.5.2016 / 20:00h / ČETRTEK) 

ŽIRAFA SVAKA : KEMIKA (9.5.2016 / PONEDELJEK) 

10 KOLO

SIROMAKA : MINERJA (12.5.2016 / 21:15h / ČETRTEK) 

KURJE PREMZE : PETELINKOTA (5.5.2016 ČETRTEK

KURJEKA : GRINGOSA (11.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

KREMENČKA : GRINGOTA (12.5.2016 / 21:15h / ČETRTEK) 

MONSTERJA : KEMIKA (11.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

MLAČCA : ŽIRAFA BRATRANCA (26.5.2016 / ČETRTEK)

11 KOLO

SIROMAKA : MONSTERJA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

KREMENČKA : GRINGOSA (19.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KEMIKA : PETELINKOTA (19.5.2016 / 19:00h / ČETRTEK)

KURJEKA : MLAČCA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

ŽIRAFA SVAKA : MINERJA (24.4.2016 / 21:30h / NEDELJA )

KURJE PREMZE : ŽIRAFA BRATRANCA (18.5.2016 / 19:00h / SREDA) 

12 KOLO

KURJE PREMZE : SIROMAKA  (27.4.2016 / 20:15h / SREDA)

PETELINKOTA : MINERJA (27.4.2016 / 20:15h / SREDA)

GRINGOTA : KURJEKA (18.5.2016 / 20:15h / SREDA) 

KEMIKA : KREMENČKA (19.5.2016 / 20:15h / ČETRTEK) 

ŽIRAFA BRATRANCA : MONSTERJA (18.5.2016 / 20:15h / SREDA)

GRINGOSA : ŽIRAFA SVAKA (16.5.2016 / PONEDELJEK) 

13 KOLO

GRINGOTA : SIROMAKA (27.4.2016 / 20:15h / SREDA) 

KURJEKA : KURJE PREMZE (29.5.2016 / 15:00h / NEDELJA)

ŽIRAFA SVAKA : KREMENČKA (29.5.2016 / 15:00h / NEDELJA)

PETELINKOTA : GRINGOSA (29.5.2016 / 16:15h / NEDELJA)

MONSTERJA : MLAČCA (29.5.2016 / 16:15h / NEDELJA)

KEMIKA : ŽIRAFA BRATRANCA (26.5.2016 / ČETRTEK)